O Nas

Firma GraPaw Kompleksowe Zarzadzanie Najmem jest specjalizującą się firmą w zarządzaniu najmem mieszkań ,najmem nieruchomości komercyjnych czyli opieką nad mieszkaniami i lokalami usługowymi na wynajem. Szczegółowy zakres naszych obowiązków zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Usługa kierowana jest do osób które nie są w stanie zarządzać i opiekować się własną nieruchomością z różnych względów. 90% naszych partnerów to osoby które przebywają na stałe za granicą lub mają pracę zawodową która nie pozwala im na sprawowanie pieczy nad mieszkaniem.
Swoim obszarem działania obejmujemy miasto Warszawa , Pruszków i jej okolice. Bardzo dobrze znamy lokalny rynek mieszkań i domów na wynajem. Wiemy czego oczekują najemcy i wiemy w jaki sposób im to zapewnić.
Dzięki 12 letniemu doświadczeniu w zarzadzaniu nieruchomości i posiadanie licencji zarządcy nieruchomości od 2008 roku o numerze 15529 jesteśmy w stanie zaoferować unikalną , kompleksową i wyjątkową profesjonalna obsługę.

Zapraszamy do współpracy .

Z wyrazami szacunku Grażyna Pawlak